INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE

SPRZEDAŻ – MONTAŻ – SERWIS


Oferujemy kompleksową obsługą w procesie prowadzącym do samowystarczalności energetycznej od audytu do wniosku o dofinansowanie z właściwego programu. Stosujemy produktu wysokiej klasy, Współpracujemy z najlepszymi producentami paneli fotowoltaicznych.
Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę instalatorów i montażystów.
To wszystko pozwala na wieloletnią, bezobsługową pracę instalacji, a co za tym idzie – SATYSFAKCJĘ KLIENTA.
Każdą inwestycję realizujemy z najwyższą starannością oraz pełnym zaangażowaniem w celu zapewnienia jak najlepszej jakości wykonywanych usług. Dzięki montażowi nowoczesnych, wydajnych i trwałych paneli fotowoltaicznych można skutecznie obniżyć rachunki za energię elektryczną oraz uniezależnić się od wzrostu jej cen w przyszłości.

5
4

Jesteś zainteresowany naszą ofertą – skontaktuj się z nami i poproś o przygotowanie BEZPŁATNEJ kalkulacji dla siebie. 
Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, dopytując o wszelkie wymagane dane, a następnie przygotują ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. 
Masz więcej pytań ? Zadzwoń!  tel. 502 410 681

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego CEN-RAT Sp. z o.o. w celu otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną i drogą telefoniczną. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż wyrażona przeze mnie zgoda może zostać w każdym momencie cofnięta. Znam i akceptuję Politykę prywatności oraz postanowienia RODO.
2

Nasi partnerzy

ZADBAJ O PRODUKCJĘ PRĄDU NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. 
MYCIE PANELI FOTOWOLTAICZNYCH

Usuwanie sadzy, pyłu, kurzu i innych zabrudzeń organicznych.